Skup samochodów

Wrocław Psie Pole

Zadzwoń

510354322

Skup Aut Wrocław Psie Pole

\

Skup aut

\

Kasacja pojazdów

\

Złomowanie

\

Skup samochodów

Psie Pole to bardzo duża dzielnica Wrocławia. Zawiera osiedla usytuowane na prawym brzegi rzeki Odra. Osobowice, Karłowice, Różanka, Zawidawie, Zakrzów i osiedle Psie Pole. Jednym z osiedli, które położone jest po lewej stronie Odry i należy do Psiego Pola jest Kleczków. Dużo osób myśli, że jest to Stare Miasto, a tak nie jest. Na tych wszystkich osiedlach mieszka kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców poruszających się dziesiątkami tysięcy samochodów.  

Mieszkasz We Wrocławiu na Psim Polu na którymś z wymienionych wyżej osiedli? Chcesz kupić nowe auto, a masz stary samochód i nie wiesz co z nim zrobić jak go się pozbyć, czy sprzedać czy zezłomować? Kupimy od Ciebie używane auto. Stare auta nie są przeważnie w dobrym stanie, rdzewieją bo nie były garażowane i narażone na wszystkie negatywne czynniki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg, słonce. Maja starte klocki hamulcowe, rozrząd do wymiany plus wiele innych rzeczy do naprawy. Auto w złym stanie ciężko szybko sprzedać jest trudno znaleźć nowego właściciela, a obowiązkowe ubezpieczenie OC lada moment się skończy i trzeba będzie wykupić nowe, a to dodatkowe koszty w granicach 1000 – 2500 zł. Samodzielna sprzedaż auta jest nieprzyjemna i ciężka ponieważ należy włożyć w to dużo pracy. Trzeba auto wyszykować do sprzedaży przede wszystkim naprawić najważniejsze niedziałające mechanizmy po tym procesie należy auto umyć, wyprać tapicerkę, najlepiej tez przeprowadzić ozonowanie auta. Dodatkowo należy porobić autu profesjonalne zdjęcia, a na to tez potrzeba czasu i umiejętności.  Po tych wszystkich czynnościach może się okazać, że auto nie jest warte tyle ile praca włożona w przygotowanie samochodu do sprzedaży. Dodatkowo dochodzi stres związany z wyczekiwaniem na potencjalnego kupca i odpowiedzą na pytania na, które przeciętny użytkownik samochodu nie zna odpowiedzi np. na jakim rodzaju opon jeździ auto czy ma wszystkie szyby oryginalne. Mamy prawo tego nie wiedzieć tym bardziej ze auto mogło mieć przed nami więcej właścicieli niż tylko my. No chyba, że auto było kupione przez nas w salonie w tedy sytuacja jest klarowniejsza, ale z doświadczenia wiemy, że stare auta w większości miały kilku właścicieli.

Wrocław Psie Pole
skup samochodów wrocław psie pole

Biorąc pod uwagę całą powyższą sytuację i problemy jaki występuje przy sprzedaży samochodu wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i skupimy używane auto z każdego osiedla Wrocławia Psie Pole. Zajmujemy się skupem pojazdów niezależnie od ich stanu technicznego, wieku i przebiegu. Nawiązując z nami współpracę, pozbędziesz się nie tylko auta, które jeszcze jeździ, ale także auta które nadaję się na złom. Nasza oferta obejmuje również złomowanie i kasacja pojazdów na Psim Polu.  Jeżeli wiesz, że naprawa pojazdu będzie droższa niż pieniądze, które możesz za niego otrzymać to oznacza, że auto nadaje się już tylko do zezłomowania i nie ma sensu dalej go trzymać w swoim garażu czy na parkingu. Kasacja pojazdu będzie konieczna kiedy auto jest mocno uszkodzone np. zostało zniszczone podczas zderzenia z innym autem lub porwała je woda powodziowa co w okolicach Psiego Pola już się zdarzało. Pojazd po takim zdarzeniu nie będzie dopuszczony do dalszej eksploatacji. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę auta, zachęcamy również do wypełnienia formularza wyceny auta online co ułatwi oszacowanie wartości pojazdu przed przyjazdem do naszego specjalisty. Za każde kupione auto płacimy gotówką oraz pomagamy wypełnić wszystkie formalności z tym związane. Nasz specjalista przyjedzie do Państwa i poprowadzi za przysłowiową rączkę tak aby transakcja przebiegła szybko i bez urzędowych błędów, które mogą się zdarzyć gdy sami sprzedajemy samochód.

Nie czekaj wiec, aż ubezpieczenie na Twoje auto się skończy nie ryzykuj dodatkowymi opłatami, które mogą cię spotkać jak posiadasz używane auto, którym już nie jeździsz. Skontaktuj się z nami a my szybko i profesjonalnie wycenimy twój samochód i jak się dogadamy to go kupimy.

Ile czasu już chcesz pozbyć się swojego używanego samochodu?

Zapytaj nas bowiem może okazać się że po 60 minutach będziesz miał już pieniądze za swój używany pojazd w ręku. Większość osób ma bardzo małe doświadczenie w sprzedaży samochodów nie ma w tym nic dziwnego po przecież auta nie sprzedaje się co roku ale co parę lat są tez tacy co przez całe swoje życie jeżdżą jednym autem. Nawet jeśli ktoś z Państwa na własną rękę sprzedawał już samochód to proszę pamiętać, że przepisy się zmieniają i jeżeli nie mamy w tym doświadczenia to cos może pójść nie tak. Lepiej nam sprzedać swoje auto my z przyjemnością je kupimy i załatwimy wszystkie formalności. Kładziemy nacisk na to aby obydwie strony były zadowolone. Oczywiście skupujemy auto po to żeby sprzedać je potem z zyskiem, ale pamiętaj, że często do takiego auta musimy wykupić nowe ubezpieczenie jeżeli Państwa się kończy musimy ponieść często niemałe koszty naprawy samochodu i to my ponosimy ryzyko związane z kupnem Państwa auta bo np. po zakupieniu takiego samochodu po przejechaniu 50 km może zepsuć się  zawieszenie lub auto może ulec innej bardzo drogiej nieprzewidzianej awarii. Skup aut Wrocław Psie Pole oraz jego okolice to tereny, z których od lat skupujemy samochody i dojedziemy do Państwa w bardzo krótkim czasie.