Złomowanie samochodów Wrocław

Zadzwoń

510354322

Złomowanie samochodów Wrocław i okolica

\

Skup aut

\

Kasacja pojazdów

\

Złomowanie

\

Skup samochodów

Samochód nienadający się do dalszego użytkowania bo jest uszkodzony albo stary najkorzystniej jest zezłomować, a potem wyrejestrować. Nawet stare auto które nie jeździ wymaga nakładów finansowych w postać obowiązkowego ubezpieczenie OC lub opłaty za garaż lub parking, a takie miejsce zawsze można wynająć więc po co zagracać je starym autem? Jesteśmy jednym z liderów na Wrocławskim rynku w złomowaniu i kasacji samochodów z godnie z obecnymi standardami i przepisami. Kupimy od Ciebie auto i je zezłomujemy. Dzięki temu oszczędza Państwo dużo czasu która należy poświęcić na wszystkie formalności .  W momencie sprzedania nam swojego starego auta przeznaczonego do zezłomowania są Państwo zwolnieni z dalszego płacenia ubezpieczenia OC, a dodatkowo można wycofać nadpłatę z tego OC u ubezpieczyciela.

Autokasacja samochodów Wrocław

Jeżeli macie Państwo niesprawny samochód to zapewnimy transport na lawecie dla mieszkańców Wrocławia i jego najbliższej okolicy. Jeżeli posiadają Państwo samochód uszkodzony, powypadkowy, wyeksploatowany wówczas należy je zezłomować jak najszybciej zanim skończy się ubezpieczenie OC, które będzie trzeba przedłużyć.  Szanujemy Państwa czas dlatego zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Skorzystajcie Państwo z naszej oferty złomowania auta za każde auto zapłacimy Państwu gotówką.

złomowanie samochodów wrocław
złomowanie aut wrocław

Jako naszym klientom zapewniamy Państwu:

  • szybki odbiór
  • lawetę na terenie Wrocławia i okolicy
  • pieniążki do ręki
  • wycena auta jest zawsze darmowa
  • minimum formalności
  • jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu i przez 365 dni w roku

Kompleksowa kasacja pojazdów Wrocław

Zapewniamy Państwu pełną  usługę złomowania samochodu we Wrocławiu i okolicy. Korzystając z naszych usług  pozbędziecie się drodzy klienci każdego samochodu, Model i marka nie mają dla nas znaczenia najważniejsze jest zadowolenie Państwa. Każdemu nowemu klientowi oferujemy dobre warunki i minimum formalności ponieważ szanujemy Państwa czas. Sprzedaż samochodu odbywa się zawsze na klarownych warunkach. Oddając samochód nam macie Państwo gwarancję najwyższej jakości usługi złomowania.

Złomowanie samochodów Wrocław  zadzwoń pod numer 510 354 322 lub wyślij smsa lub wypełnij formularz znajdujący się na stronie, a nasz specjalista skontaktuje się z Państwem w celu wstępnej wyceny samochodu oraz aby ustalić szczegóły usługi złomowania samochodu we Wrocławiu. Jeżeli w parę godzin chcecie drodzy Państwo pozbyć się zalegającego na parkingu lub w garażu starego samochodu to zapraszamy do szybkiego kontaktu.

Minimum formalności przy zakupie i złomowaniu samochodu

Skupujemy samochody uszkodzone,  rozbite, zajechane przy minimalnej ilości formalności, Dzięki nam mogą Państwo pozbyć się problemu jakim jest stary samochód i jeszcze na tym zarobić. Wszystkich zapraszamy do kontaktu z nami. Działamy na terenie Wrocławia i okolic skupujemy auta na złom. Kupimy każdy samochód  i zapłacimy Państwu za niego gotówką.